Fatma Büyükkömürcü Muharrem İnce'nin Tacizi İle İlgili İddialarını Açıkladı Beyaz tv

Parça 1

Parça 2


CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce'nin tacizine uğradığını iddia eden Fatma Büyükkömürcü, Beyaz TV ekranlarında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Büyükkömürcü canlı yayına doktoruyla birlikte geldi.

Türkiye gündemine bomba gibi düşen taciz skandalının mağduru Fatma Büyükkömürcü suskunluğunu Beyaz Tv ekranlarında bozdu.

CHP Kadın Kolları'nda görev yaptığını ve Muharrem İnce ile 2008′de tanıştığını belirten Fatma Büyükkömürcü, İnce aleyhine açtığı taciz davasının ayrıntılarını anlattı.

Büyükkömürcü, CHP'lilerin fatma Büyükkömürcü 'AK Partili'dir' iddialarına stüdyoya getirttiği Etimesgut CHP İlçe teşkilatına ait kartı göstererk yanıt verdi. Fatma Hanım AK Parti ' nin bir oyuncağıdır diyenleri kınayan ve kendisinin CHP'li olduğunu belirten Büyükkömürcü, ' Bugüne kadar nasıl bir siyasi düşüncem varsa bundan sonra da olacak. Beni AK Parti yandaşlığıyla suçlayanları kınıyorum. Beni sandık başında görevli olmakla suçladılar. AK Parti ' li olduğumu ispatlasınlar; oy kullanmadım ve para cezasına çarptırıldım. Ben CHP ' liyimdir. Atatürk Düşünce Derneği ' nde üyeliğimde vardır. Benim görüşüm budur ' dedi.

Sitemizde Yayınlanan Tv Programlarının Yayın Akışları Tv Kanallarının Günlük Yayın Akışı Sayfalarından Alınmaktadır.. Telif Hakları Hak Sahiplerine Aittir.

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri İLETİŞİM bölümünden bizimle irtibata geçebilirler.