TRT 1 ekranlarında yepyeni bir dizi daha başlıyor. Adı daha önceden Mülksüzler diye duyurulan dizinin yeni ismi Eski Hikaye olarak değiştirildi.
Eski Hikaye adlı dizi TRT 1 ekranlarında Eylül ayında yayınlanacak. Dizinin başrol oyuncusu Kuzey Güney dizisinden tanıdığımız Güney karakteri yani Buğra Gülsoy oynayacak.
Başarılı oyuncuyu daha önceden Kuzey Güney dizisinde hırslı ve intikam peşinde olan biri olarak tanımış ve oyunculuğunu beğenmiştik.

Buğra Gülsoy şimdi ise TRT 1 ekranlarında başlayacak olan Eski Hikaye adlı dizide Mete karakterini canlandıracak ve başrol oynayarak Kuzey Güney dizisindeki gibi yine intikam ve hırs dolu olacak.

Eylül ayında başlayacak olan dizinin oyuncu kadrosu belli oldu. Geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olan Eski Hikaye adlı dizinin oyuncuları;


Eski Hikaye Dizisi Oyuncuları;

- Buğra Gülsoy
- Funda Eryiğit
- Uraz Kaygılaroğlu
- Murat Daltaban
- Damla Debre
- Tuğçe Kumral
- Ali Barkın Bürkan
- Tayfun Eraslan
- Sermet Yeşil
- Osman Alkaş
- Ferda Işıl
- Songül Sevdik
- Diren Polatoğulları
- Mehmet Esen
- Kazım Sinan Demirer


Eski Hikaye Dizisi Konusu;

TRT'de yeni başlayacak olan Eski Hikaye dizisinin konusu Buğra Gülsoy yani Mete üzerine kurulu olacak. Mete hayatta tek akrabası olan dayısının öldürülmesi üzerine, dayısının intikamını almak için giriştiği uğraşın ve Mete'nin değişimini anlatacak.


Dizi Hakkında YORUM Yapabilirsiniz...
Sizce Beğenilir mi Bu Dizi....

TRT 1 ESKİ HİKAYE DİZİSİ - ESKİ HİKAYE DİZİSİ OYUNCULARI

Views:


Category: