EMEKLİLERE PROMOSYON ÜCRETİ NE ZAMAN VERİLECEK - SORGULA

EMEKLİLER İÇİN PROMOSYON ÜCRETİ NE ZAMAN YATACAK? 
Emeklileri sevindiren haber Ekim ayında...

Emeklilerin beklediği Banka Promosyon Ücretleri Ekim ayında mecliste görüşülecek...

Mecliste görüşülecek olan Torba Yasada Emekliler için önemli olan Emeklilerin Banka Promosyon Ücretleri de konuşulacak ve karara bağlanacak...


Peki yasa geçerse ne olacak? 

Yasa mecliste kabul edilirse Emekliler maaş aldıkları bankalarda Promosyon Ücreti alacak.
Promosyon ücreti nedir sorusunun cevabı ise emekliler maaşlarını aldıkları bankanın yani bir yıl boyunca bankanın müşterisi olduğu ve o bankayı kullandıkları için yılda bir kez alacakları ödemedir.


Peki Promosyon Ücreti Ne Kadar? 

Yasa ile birlikte 10 milyon emekli için en az 900 TL promosyon ücreti alacak. Aldığı maaşa göre değişecek. Promosyon ücreti memurlar için anlaştığı banka ile bir sefer olmak üzere aldığı maaşın %60ı kadar ödenir.


Peki Promosyon Ücretleri Ne Zaman Yatacak? 

Yasa henüz onaylanmadı. Yasa meclisten geçer geçmez Emeklilerin promosyon ücretlerinin yatacağı tarihte belli olacaktır.

Sitemizde Yayınlanan Tv Programlarının Yayın Akışları Tv Kanallarının Günlük Yayın Akışı Sayfalarından Alınmaktadır.. Telif Hakları Hak Sahiplerine Aittir.

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri İLETİŞİM bölümünden bizimle irtibata geçebilirler.